Bu mağaza, bazı özelliklerin doğru çalışması için javascript'in etkinleştirilmesini gerektiriyor.

Kargo Politikamız

Kargo Politikası

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz, alışverişinizin onay bilgisi bize ulaştıktan itibaren en geç 3 iş günü içeresinde kargoya teslim edilecektir. Teslim edildikten sonra teslimat adresinin İstanbul’a uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi ulaştıracaktır.

Özel sipariş ve mobilya grubu icin bu sure satın aldığınız ürüne göre farklılık gösterebilir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik veya olağan dışı haller durumunda size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu sebepten dolayı üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişiniz UPS Kargo firması ile adresinize hızlı bir şekilde gönderilecektir. Kargo durumunu nereden takip edebilirim? Tarafınıza e-posta yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile Ups Kargo’nun “Gönderi Takibi” bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilir veya www.cicekisleri.com içerisinde siparişlerim kısmından detaylara ulaşabilirsiniz.

Gelen kargo hasarlı ise ne yapmalıyım?

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Çiçekişleri Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.

Kargo ücreti ne kadar?

www.cicekisleri.com ’dan yapılan alışverişlerinizde kargo ücreti satın almış olduğunuz ürün ya da ürünlerin boyut ve ağırlığına göre sistem tarafından otomatik olarak hesaplanarak belirlenir.

Phone
WhatsApp